Xoleo 3,5 l stolový skrutkový dávkovač na sypké materiály 5-125 g

Tovar v akcii

Xoleo 5-125g - stolový skrutkový dávkovač na sypké materiály

Kompaktný stolový skrutkový dávkovač na dávkovanie sypkých a práškových látok a zmesí Dávkovač má svoje uplatnenie vo výrobnom procese, pokračovanie textu

Kód produktu:

104346

Varianty:

Tovar je na ceste
Xoleo 3,5 l stolový skrutkový dávkovač na sypké materiály 5-125 g 104346 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/4579/stolni-snekovy-davkovac-sypkych-materialu-5-125g-xoleo-3-5l_1683887972.jpg
Cena: 20412.00
Dostupnost: Tovar je na ceste 2024-02-11T12:46:09+01:00
Cena s DPH Cena bez DPH
986,09€ 887,48€ 739,57€
ks
Xoleo 5-125g - stolový skrutkový dávkovač na sypké materiály

Kompaktný stolový skrutkový dávkovač na dávkovanie sypkých a práškových látok a zmesí Dávkovač má svoje uplatnenie vo výrobnom procese, ako aj pri balení a vážení hotového výrobku do fliaš a nádob.

Vo vnútri dávkovača sa nachádza šnekový hriadeľ, ktorý otáčaním prenáša sypký materiál zo zásobníka do výstupu dávkovača. Veľkosť dávky sa nastavuje počtom otáčok skrutky. Hlavnými výhodami dávkovača oproti ručnému dávkovaniu a váženiu sú rýchlosť a bezprašné dávkovanie.

Dávkovač Xoleo je vyhotovený v bielej farbe a jednoduchý systém ovládania zabezpečuje plynulú a jednoduchú prevádzku. Displej a klávesnica sú umiestnené na prednom paneli. Modro podsvietený displej s bielymi znakmi zobrazuje nastavenú hmotnosť dávky a slúži aj na nastavenie rýchlosti šneku. Pod displejom sa nachádza klávesnica s tlačidlami na zapnutie a nastavenie rýchlosti šneku (veľkosť jednej dávky). Okrem tlačidiel nastavenia a napájania sú na klávesnici ďalšie tlačidlá na zmenu veľkosti dávky, takže veľkosť dávky možno meniť postupne bez neustáleho nastavovania rýchlosti šneku. Tlačidlá menia čas dávkovania alebo počet otáčok šneku, takže ak je napríklad prvá nastavená na 5 g, potom posledná bude 100 g v závislosti od nastaveného počtu otáčok a hustoty materiálu. Pod klávesnicou sa nachádza vývod šneku z nehrdzavejúcej ocele s priemerom 35 mm, z ktorého materiál padá do vopred pripravenej nádoby. Zásobník na sypké materiály má objem 3,5 l a je vybavený lopatkami, ktoré pri otáčaní šneku miešajú sypký materiál, priehľadný horný kryt slúži nielen ako bezpečnostný prvok, ale zabraňuje aj zbytočnému prášeniu materiálu do okolia.
Zariadenie je napájané zo siete 230 V/50 Hz. Dávkovač je vďaka svojej pomerne nízkej hmotnosti ľahko prenosný.

Dávkovač Xoleo nie je určený na dávkovanie a balenie potravín. Zariadenie sa nedodáva s atestom ani certifikátom na potraviny. Odolnosť voči chemikáliám a teplotám je spôsobená materiálmi použitými na šnek a zásobník: HDPE, nehrdzavejúca oceľ.

Obsah balenia
 
Parametre
Model Xoleo 3,5 l
Napájanie 230V/50Hz
Príkon 100W
Objem na dávku 5-125g
Rozmer výstupu 25x35mm výška x priemer
Materiál kazety a šneku HDPE
Výstupný materiál Nerezová oceľ AISI 304
Výška odtoku 245 mm
Objem nádrže 3,5L
Presnosť -+10%
Hmotnosť 13 kg
Rozmery 490x250x390 mm VxŠxH
Hmotnosť balenia [kg]:14.5 kg
Viac parametrov
Produktové video
Model Xoleo 3,5 l
Napájanie 230V/50Hz
Príkon 100W
Objem na dávku 5-125g
Rozmer výstupu 25x35mm výška x priemer
Materiál kazety a šneku HDPE
Výstupný materiál Nerezová oceľ AISI 304
Výška odtoku 245 mm
Objem nádrže 3,5L
Presnosť -+10%
Hmotnosť 13 kg
Rozmery 490x250x390 mm VxŠxH
Hmotnosť balenia [kg]:14.5 kg
Počítací a dávkovací stroj na kapsuly, tabletky a kapsuly YL-2A Poloautomatický dávkovač tabliet YL-2A na rýchle a presné dávkovanie tabliet, tabliet, kapsúl, dražé a cukríkov. Nerezový dávkovač YL-2A na dávkovanie a počítanie kapsúl, tabletiek, kapsúl. Prístroj sa používa na presné dávkovanie a počítanie malých tvrdých alebo mäkkých tabliet okrúhleho alebo oválneho tvaru, ktoré sa najčastejšie predávajú ako vitamíny, minerály, lieky a výživové doplnky. Jednoduché používanie Obsluha a spustenie dávkovania je veľmi jednoduché: z horného zásobníka sa tablety vibráciami presunú do vodiaceho žliabku, kde sa spočítajú a vhodia do vopred pripravenej nádoby, žliabok je rozdelený na dve časti, takže je možné striedavo dávkovať do dvoch nádob, pričom po naplnení ľavej nádoby začne prístroj dávkovať do pravej a pokračuje v tom striedavo, takže obsluha má vždy čas pridať jednu prázdnu nádobu alebo vybrať plnú nádobu. Dávkovanie je automatické a je možné nastaviť 1) počet kapsúl v jednej nádobe 2) celkový počet naplnených nádob. Pre obidva prípady je možné nastaviť hodnotu v rozmedzí 1-9999. Nádoby na kapsule možno umiestniť pod prístroj alebo ich nastaviť do výškovo nastaviteľného držiaka, ktorý je súčasťou balenia. Držiak možno nastaviť a prispôsobiť pre nádoby a fľaše s výškou do 190 mm a priemerom do 80 mm. Pilulky, tablety, kapsuly do veľkosti ⌀ 13 mm Dávkovač je univerzálny a vhodný pre všetky tabletky, tablety a kapsuly a iné výrobky (cukríky, žuvačky) do priemeru približne 13 mm alebo oválne veľkosti kapsúl: 000, 00, 0, 1, 2, 3, 4. Dva režimy dávkovania 1) Automatický, pri ktorom stroj sám počíta a dávkuje a obsluha len mení obal 2) manuálny, pri ktorom musí obsluha spustiť každú dávku ručne pomocou tlačidla. Rýchlosť dávkovania je možné ovplyvniť nastavením sily vibrácií, počítadlo má tiež nastaviteľný doraz, kde je možné určiť maximálnu veľkosť dávkovaných kapsúl a prípadne nielen dávkovať, ale aj triediť tablety rôznych veľkostí. Nastavený doraz určuje maximálnu veľkosť kapsúl, ktoré môžu prejsť do dávkovacej jednotky, a väčšie, ktoré neprešli cez doraz, zostávajú v zásobníku. Súčasťou balenia sú dve veľkosti nadstavcov s priemerom 20 mm a 27 mm, ktoré slúžia ako výstupy. Pred kúpou alebo objednaním zariadenia odporúčame konzultáciu s naším technickým oddelením alebo osobné vyskúšanie zariadenia s vaším materiálom (možné len po predchádzajúcej telefonickej dohode). Pre naše zariadenia ponúkame technickú podporu, servis a náhradné diely. Video ukážka
8 133,91€ / ks 6 778,26€ bez DPH
skladom1 ks
Kód:
104236
Pneumatický dávkovač pasty a kvapaliny 1000-4000 ml Pneumatický piestový dávkovač pást, gélov a kvapalín s vyššou viskozitou pre objemy 1000ml - 4000ml v jednej dávke s manuálnym a automatickým režimom plnenia. Tento dávkovač je určený predovšetkým na plnenie tekutých hmôt a tekutých látok: farieb, medov, emulzií, gélov, šampónov, pást olejov a iných kvapalín. olejov a iných kvapalín s vyššou viskozitou. Ako sa plnenie vykonáva Dávkovaná kvapalina sa nasáva z horného zásobníka s objemom 26 l pomocou podtlaku vytvoreného piestom, po odsatí sa kvapalina vytlačí pomocou piestu cez dýzu v podobe tupej ihly s vnútorným priemerom 7,6 mm do vašej vopred pripravenej nádoby, presnú dávku je možné nastaviť v rozmedzí 1000 - 4000 ml. Objem dávky je riadený dvoma elektromagnetickými snímačmi, ktoré snímajú polohu piestu, a tak riadia veľkosť vytláčanej dávky, jeden snímač je pevne umiestnený na začiatku piestu a druhý sa môže pohybovať po dĺžke piestu, rozsah týchto dvoch snímačov potom určuje objem dávkovanej pasty. Plnič sa môže používať buď na manuálne plnenie - pomocou nožného pedálu na spustenie dávky, alebo v automatickom režime, keď zariadenie dávkuje nepretržite rýchlosťou závislou od času pohybu hlavného piestu. Tento spôsob je vhodný napríklad pre pásový dopravník alebo skúsenú obsluhu, ktorá dokáže plniť vysokou rýchlosťou. Dávkovač vyžaduje na prevádzku napájanie 230 V/1 A, celková spotreba je len 10 W (riadiaca elektronika). Tlak privádzaného vzduchu by mal byť v rozsahu 0,4-0,6 MPa. Vzduch sa k dávkovaču pripája prostredníctvom príruby John Guest 5/16" 8 mm. Príruba umožňuje odpojenie vzduchu jednoduchým posunutím modrej objímky. Ako prívod vzduchu možno použiť akýkoľvek kompresor s tlakom aspoň 0,6 MPa. Samotný dávkovač čerpá dávkovanú látku piestom z 26 l hornej nádrže z nehrdzavejúcej ocele, takže nie je potrebné dodávať pastu pod tlakom, čo je hlavnou výhodou tohto dávkovača. Rýchlosť dávkovania ovplyvňujú: viskozita kvapaliny, objem jednej dávky a nastavenie rýchlosti piestu. Rýchlosť piestu možno nastaviť ručne, čím sa ovplyvní rýchlosť dávkovania. Prístroj nemá potravinársky certifikát, ale je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je vhodná na použitie v potravinárskom a kozmetickom priemysle. Dávkovač je potrebné po každom použití dôkladne vyčistiť a namazať, ako je uvedené v návode na použitie výrobku. Dávkovač môžete otestovať priamo u nás, ak chcete dávkovač otestovať so svojím výrobkom, bude účtovaná 1,5 hod. práce technika za následné vyčistenie dávkovača po testovaní. Ak bude dávkovač predložený len s čistou vodou, nebude účtovaný žiadny poplatok. Dávkovacia hlava (výstup) je vybavená tupou ihlou s vnútorným priemerom 7,6 mm a dĺžkou 32 mm. S dávkovačom sa dodáva ventil mazaný vzduchom, aby sa zabránilo zadreniu pneumatických častí plničky. Obsah balenia.  
2 405,22€ / ks 2 004,35€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103273
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!