Jednokomorový teplovzdušný zmršťovací tunel BS-4535

Jednokomorový teplovzdušný zmršťovací tunel BS-4535 s dopravníkom pre tepelné zmršťovanie zvarených PVC, PP, PE, LDPE a POF polyolefínových obalov výrobkov.

Zmršťovacie tunel BS-4535 sa vyznačuje predovšetkým presnou tepelnou reguláciou a variabilnou výškou tunela. Nastaviť ho možno od 10cm do 33cm na výšku.

Táto linka je vybavená dopravníkom, ktorý sa skladá z reťazí po stranách a z otáčajúcich sa kovových valčekov, ktoré sú navyše potiahnuté silikónom. Pás prechádza teplovzdušným tunelom vybaveným konvekčným ohrevom realizovým 4 žiaričmi na dne komory tiahnucími sa po celej dĺžke pásu, ktorých teplo je distribuované veľkým ventilátorom pomocou bočných prieduchov po stranách pásu a prechádza tiež pásom samotným. Žiariče sú o celkovom výkone 6kW, čo je dostatočný výkon pre zmrštenie každej termozmrštiteľnej fólie a to vo veľmi krátkom čase. Komora má na každej strane záves, ktorý výrazne znižuje tepelné straty. Teplotu vnútri zmršťovacieho tunela riadi spätnoväzbová riadiaca jednotka podľa presného nastavenia používateľa.

Přehledný ovládací panel

Ovládanie zmršťovacieho tunela je veľmi ľahké, zariadenie sa zapína pomocou trojfázového ističa na paneli. Na ovládanie jednotlivých prvkov slúžia klasické vypínače a to konkrétne pre pás, ohrev a prúdenie vzduchu. K nastaveniu teploty slúži riadiaca jednotka s dvoma segmentovými displejmi - cieľová a aktuálna teplota. Rýchlosť dopravníka možno regulovať pomocou potenciometra od 0 - 10m / min. Rýchlosť dopravníka musí byť v optimálnej rovnováhe s nastavenou teplotou s ohľadom na zmršťovaný materiál, aby došlo k dokonalému zmršteniu fólie.

Jednokomorový teplovzdušný zmršťovací tunel BS-4535
Jednokomorový teplovzdušný zmršťovací tunel BS-4535

Tunel pojme objekty s maximálnou veľkosťou 420 x 320mm

Maximálna veľkosť produktu, ktorého obal možno zmrštiť v tuneli je 420 x 320mm (š-v). Dĺžka je ľubovoľná. Pre zváranie teplom zmrštiteľných fólií (PVC, PP, PE, LDPE a POF) odporúčame použiť uhlové zváračky so zvarom v tvare L, ktoré nielen, že fóliu zatavia s minimálnou šírkou zvaru, ale zároveň tiež odrežú zvyšky. Odporúčame tiež navštíviť sekciu teplom zmrštiteľných fólií z našej ponuky.

Výhodou použitia tunelového riešenia zmrašťovania fólií je bezpochyby rýchlosť a dokonalosť výsledku. Fólia je zmrštená rovnomerne po všetkých stranách rovnako a výsledok vyzerá naozaj profesionálne. Ušetrený čas oproti ručnému zmršťovaniu je markantný.

Zaujal Vás tento produkt?

Kód produktu:

102600

Varianty:

skladom (2-5 ks)

Nadrozmerný produkt - iba špeciálna preprava možno odoslať len pomocou špeciálnej prepravy.

Nadrozmerna preprava 121,00 €(100,83 € bez DPH)

Jednokomorový teplovzdušný zmršťovací tunel BS-4535 102600 https://www.hotair.sk/images/produkty/1/2664/schrink-packing-machine-bs-4535_1508151888.jpg
Cena: 44280.00
Dostupnost: skladom 2-5 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
1 994,59€ 1 662,16€
ks

Mohlo by Vás dále zajímat

Čierna silikónová bužírka s priemerom 14mm slúži ako náhrada za pôvodné šedé silikónové bužírky pri zmršťovacích tunelov: BS-600, BS-400LD, BS-250 a BS-4535. Bužírky navlečené na kovových valcoch vo vnútri pásov slúžia ako tepelná izolácia od nahriatych kovových valčekov dopravníka a zároveň aj ako ochrana proti poškriabaniu či zošmyknutiu baleného výrobku vloženého do tunela. Bužírka sa navlieka na jednotlivé valčeky pásu, možno ju ľahko strihať podľa dĺžky valčeka. Bužírka je predávaná na metre 1m = 1ks, bužírka je dodávaná v kuse podľa objednanej dĺžky (počtu kusov) Parametre: Farba: čierna Materiál: silikón Vonkajší priemer: 14mm Vnútorný priemer: 11mm Hmotnosť 1m:  
2,86€ / m 2,39€ bez DPH
skladomnad 100 m 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
104027
Baliaci stroj pre skupinové balenie FL-5038 Balenie výrobkov do požadovaných skupín / počtu kusov pomocou baliaceho stroja je veľmi jednoduché a rýchle. Balička stohuje jednotlivé produkty do jedného celku pomocou LDPE či polyolefinové teplom zmrštiteľnej fólie, čo uľahčuje prepravu, manipuláciu s tovarom, alebo určuje predajnú veľkosť balenia (počet ks). Najčastejšie sa skupinovo balia PET fľaše s vodou a nápojmi, konzervy, poháre so zaváraninami, mlieko, brikety a iné produkty v okrúhlych či hranatých obaloch, možno baliť tiež napríklad tovar zabalený v kartónových škatuľkách. LDPE fólia je veľmi pevná, znesie veľké zaťaženie a možno ju opatriť potlačou alebo informatívnou alebo reklamnou potlačou. Skupina produktov môže byť vkladaná do baličky jednotlivo po kusoch, zapáskované/zlepené, alebo umiestnené na kartónovom podklade či kartónovom tray formovači. Pre balenie možno využiť tiež polyolefínové fólie, ktoré sú však bežne vyrábané v tenkom prevedení a znesú menšiu záťaž ako ploché LDPE fólie. Zložené z dvoch častí Celé zariadenie sa skladá z dvoch časti, prvá časť, do ktorej sa vkladajú balené produkty slúži na obalenie LDPE fóliou okolo skupiny produktu a zvarení fólie tak, aby vznikol okolo produktov obalených fóliou tunel, následne je celá skupina v LDPE fólii posunutá pomocou vzduchového piestu na pás teplovzdušného tunela v ktorom sa fólia zahreje s zmrští vďaka 36-infra žiaričom, akonáhle zabalené produkty opustia priestor tunela, dochádza k ochladzovaniu celého balenia pomocou ventilátora umiestneného na konci pásu a tovar je následne možné odobrať, alebo tiež posúvať ďalej napríklad po valčekovom dopravníku. Plochá fólia namiesto rukávov Balička pracuje len s plochou fóliou, nemožno použiť už predvyrobený tunel / rukáv z fólie. Produkty je možné baliť do Teplom zmrštiteľnej fólie o maximálnej šírke až 550mm. Okrem LDPE možno využiť tiež Polyolefinové ploché fólie. Robustné spracovanie Obe časti zariadenia sú vyrobené z oceľového plechu opatreného bielym komaxitovým nástrekom, zariadenie je veľmi robustné a ťažké, avšak vďaka kolieskam s brzdou je možné celý stroj podľa potreby posúvať. Hlavné parametre Maximálna veľkosť jednej zabalenej skupiny produktov je 400x330x350mm (ŠxHxV) Rýchlosť pásu je nastaviteľná v rozmedzí 0-15 / min Pás je možné zaťažiť balením o celkovej hmotnosti až 35kg. Teplota tunela je nastaviteľná v rozmedzí 0-350 ° C v závislosti od typu fólie a veľkosti produktu. Videoukážka Ovládací panel   .product-business ul { padding-left: 0px; } .product-business ul li { list-style-type: none; font-size: 1.6rem; line-height: 2; } .product-business ul li:before { content: ""; width: 6px; height: 6px; border-radius: 2px; background: #0c1a66; position: relative; display: inline-block; margin-right: 10px; margin-bottom: 3px; }
13 729,73€ / ks 11 441,44€ bez DPH
skladom1 ks
Kód:
104239
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!