Odporový tavný drôt ku zváračke PFS-400A šírka 4 mm dĺžka 451mm

Náhradný odporový drôt k impulznej zváračke fólií PFS-400A. Plochý odporový tavný drôt je šíroký 4 mm a je zakončený očkami pre uchytenie do zváračky fólií. Šírka tavného pásku udáva celkovú šírku zvaru.

 

Kód produktu:

103808

Varianty výrobku:

skladom (nad 100 ks)29.10.2020 môže byť u Vás
Odporový tavný drôt ku zváračke PFS-400A šírka 4 mm dĺžka 451mm 103808 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/4031/odporovy-tavny-drat-ke-svarecce-pfs-400a-sirka-4mm-delka-451mm_1580050987.jpg
Cena: 204.00
Dostupnost: skladom nad 100 ks
Cena s DPH8,40 €
Cena bez DPH7,00€
ks
Náhradný odporový drôt k impulznej zváračke fólií PFS-400A. Plochý odporový tavný drôt je šíroký 4 mm a je zakončený očkami pre uchytenie do zváračky fólií. Šírka tavného pásku udáva celkovú šírku zvaru.
 
Ručná celokovová zváračka plastových fólií s rezacím nožom k zatavovaniu sáčkov, obalov, igelitu na balenie tovaru a rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC fóliou.  Zváracia lišta má dĺžku 400 mm a umožňuje tak prácu so všetkými plastovými pásmi do tejto šírky. Dĺžka zvaru je 40 cm. Výsledný zvar je možné orezať pomocou integrovaného noža, čo výrazne urýchľuje prácu oproti zváračkám bez noža, kde je potrebné vykonávať dodatočný orez mimo zváračku. Vhodné najmä pre kontinuálne balenie s využitím nekonečných igelitových tunelov (igelitové rukávy), ktoré potom nie je potrebné dodatočne strihať. Náhradné brity nájdete v našej ponuke.   Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale iba pri stlačení rukoväte. Čas ohrevu odporového drôtu nastavíte potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Maximálna hrúbka zváranej fólie tvorí 2 × 0,2 mm (200 mikrometrov na jednu fóliu).   Zváračka fólií nájde svoje uplatnenie v rôznych odvetviach, najmä však pri predaji rôzne veľkých predmetov, ktoré možno zataviť do obalu Vami určenej veľkosti alebo v medicíne na balenie vzoriek či liekov. Výsledok je vďaka časovaču vždy dokonalý a výsledný obal pôsobí profesionálne. Zváračka je oproti verziám bez rezného noža celokovová a je vhodná pre vysokú pracovnú záťaž.   Upozornenie: dĺžka tavnej struny zváračky síce dosahuje deklarovanú dĺžku, avšak nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecúška o rovnakej dĺžke. Obsluha by musela sáčok veľmi presne umiestniť, aby kraje fólie boli presne položené na tavnej strune, čo by značne zvyšovalo potrebnú dobu pre zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, nedošlo by k riadnemu zvareniu okrajov a výsledný zvar by nebol vodotesný. Navyše sáčky / rukávy nemajú vždy presne zodpovedajúce šírku, akú výrobca uvádza. Môže sa teda stať, že fóliový rukáv o šírke 200mm môže mať napríklad 203mm a už len vďaka tomu by nebolo reálne vodotesný zvar vyhotoviť. Preto vždy voľte zváračku fólií s dostatočnou rezervou. Rezerva by však nemala byť zbytočne vysoká, pretože v miestach, kde nedochádza ku zváraniu, sa tavný drôt vrátane teflónovej tkaniny a silikónového prítlačného tesnenia zbytočne prehrieva. Pre prácu s vrecúškami o šírke 10 cm je napríklad voľba zváračky s typovým značením 400 (a teda dĺžkou struny 40 cm) úplne nevhodná.   Spolu so zváračkou fólií odporúčame tiež nákup náhradných dielov - náhradný tavný drôt, náhradné tepelne odolné pásky a náhradný brit.  
133,33€ / ks 111,11€ bez DPH
skladom6-25 ks 29.10.2020 môže byť u Vás
Kód:
101582