Automatický závitovkový dávkovač s baličkou pre práškové produkty LPF20L 1-125g 8L zásobník

Automatický závitovkový dávkovač s baličkou pre práškové produkty LPF20L 1-125g

Automatický závitový dávkovač s baliacou jednotkou slúži k veľmi presnému navážaniu a následnému zabaleniu všetkých prašných, práškovitých jemných zmesí pokračovanie textu

Kód produktu:

104165

Varianty:

skladom (2-5 ks)20.05.2021 môže byť u Vás

Nadrozmerný produkt - iba špeciálna preprava možno odoslať len pomocou špeciálnej prepravy.

DHL Paletová preprava 157,30 €(131,08 € bez DPH)

Tovar je možné zapožičať na 10 dní za 240€ ( bez DPH)

Zapožičať
Automatický závitovkový dávkovač s baličkou pre práškové produkty LPF20L 1-125g 8L zásobník 104165 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/4392/automaticky-snekovy-davkovac-s-balickou-pro-praskove-produkty-lpf20l-1-125g-8l-zasobnik_1613385296.jpg
Cena: 214800.00
Dostupnost: skladom 2-5 ks
Cena s DPH8 839,51 €
Cena bez DPH7 366,26€
ks
Automatický závitovkový dávkovač s baličkou pre práškové produkty LPF20L 1-125g

Automatický závitový dávkovač s baliacou jednotkou slúži k veľmi presnému navážaniu a následnému zabaleniu všetkých prašných, práškovitých jemných zmesí ako sú: Kakao, káva, mleté korenie, škroby, múky, kaše, pudingy, potravinové a fitness doplnky, sušená smotana, práškové nápoje, chémia v prášku, farbivá, hnojivá, práškové spojivá, glazúry a iné prašné, ťažko sypké a pudrovité látky a zmesi. Stroj je vhodný pre dávky o váhe 1-125g.

Závitový dávkovač s baličkou je určený pre dávkovanie a balenie prašných a pudrovitých zmesí, ktoré  sa pri dávkovaní pomocou vibračnej váhy veľmi prášia, lepia a nebudú sa s vibračnou váhou dávkovať presne. Dávkovanie pomocou slimáka je prakticky bezprašné, rýchle a veľmi presné. Výsledkom je presne navážená dávka prašného materiálu uzavretá v obale s profesionálnym vzhľadom.

Balička má na hornej strane umiestnený vstupný otvor do 8L zásobníka so závitovkou. Materiál nasypaný do zásobníka je neustále premiešavaný a stieraný zo stien zásobníka, otáčaním motorickej gumovej stierky (tú možno v prípade potreby vypnúť). Pre dávkovanie je uprostred zásobníka umiestnená závitovka, ktorá otáčaním pomocou presného krokového motora vytvára jednotlivé dávky, tie následne padajú do vopred pripraveného vrecka vytvoreného z fólie. Sáčok s presne naváženou dávkou materiálu je následne vzduchotesne uzatvorený pomocou zváracích čeľustí. Maximálna hmotnosť jednej dávky, nie je obmedzená závitovkou, ale maximálnou veľkosťou vytvoreného obalu a závisí od povahy a veľkosti dávkovaného materiálu. Po spustení a nastavení zariadenia je proces automatický od dávkovania po balenie. Celý proces sa zapína / vypína tlačidlom umiestneným pod ovládacím displejom.

Celonerezový dávkovač s baličkou stojí na pevných kolieskach, ovládanie je realizované veľkým dotykovým displejom, vďaka, ktorému je možné rýchlo nastaviť a zobraziť všetky potrebné parametre: nastavenie hmotnosti dávky, dĺžky obalu, kalibrácia váhy, kalibrácia mechaniky zvárania, nastavenie premiešavania, alebo zobrazenie počtu hotových dávok. Pre ohrev zváracích čeľustí sú použité termočlánky pripojené k PID regulátorom s presnou reguláciou teploty podľa potreby a zvoleného vrecúška.

Zariadenie je elektro-pneumatické čo znamená, že je stroj ovládaný nielen elektricky ale aj pomocou stlačeného vzduchu. Dávkovač je nutné pripojiť ku kompresoru či rozvodu stlačeného vzduchu pomocou vstupnej rýchlospojky pre 10mm hadice. Zariadenie má vlastný regulátor tlaku vzduchu teda nie je nutné dokupovať externý.

Vrecko sa vytvára automaticky z fólie so šírkou 160mm, ktorá je upevnená na osi a je automaticky odvíjaná a pomocou vodiaceho potrubia je tvarovaná do výsledného tvaru vrecka. Výsledný obal má pevnú šírku 67mm, ktorá je daná šírkou fólie. Dĺžku obalu je možné meniť podľa ľubovôle s maximálnou dĺžkou 160mm.

Vlastnosti: 
Pevná šířka fólie 160mm = sáček o šířce 67mm
Libovolná délka sáčku v rozmezí 40-160mm 
Přesné dávkování
Vyrobeno z nerezové oceli
Automatický systém dávkování a balení 2v1
Zásobník na materiál 8L 
Jednoduchá obsluha a údržba
Snadná manipulace díky kolečkům

Pevná šírka fólie 160mm = vrecúško o šírke 67mm
Ľubovoľná dĺžka vrecúška v rozmedzí 40-160mm
Presné dávkovanie
Vyrobené z nerezovej ocele
Automatický systém dávkovania a balenia 2v1
Zásobník na materiál 8L
Jednoduchá obsluha a údržba
Jednoduchá manipulácia vďaka kolieskam

Zariadenie nedisponuje potravinovým certifikátom, je však vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je vhodná pre styk s potravinami.
Pred kúpou či objednaním zariadenia odporúčame konzultáciu s naším technickým oddelením, alebo osobné vyskúšanie zariadenia s vaším materiálom (možno iba po predchádzajúcej telefonickej dohode).

Závitový dávkovač s baličkou je vhodný pre priehľadné PP / PET aj metalické zatavovacie fólie.

Obsah balenia: Automatický závitový baliaci stroj, napájací kábel, príslušenstvo pre údržbu.


 
Parametre
Príkon 1kW
Materiál Nerezová oceľ
Hmotnosť jednej dávky 1-125g 
Presnosť +-2%
Veľkosť jedného vrecúška 67mm šírka (pevná) x 40-160mm dĺžka (nastaviteľná)
Šírka fólie 160mm
Pripojenie vzduchu Rýchlospojka, 0,6Mpa
Rýchlosť 15 dávok / minúta
Pracovná teplota 10-40°C
Rozmery 213x105x69cm VxHxŠ
Hmotnosť 148kg
Hmotnosť balenia [kg]:217 kg
Viac parametrov
Príkon 1kW
Materiál Nerezová oceľ
Hmotnosť jednej dávky 1-125g 
Presnosť +-2%
Veľkosť jedného vrecúška 67mm šírka (pevná) x 40-160mm dĺžka (nastaviteľná)
Šírka fólie 160mm
Pripojenie vzduchu Rýchlospojka, 0,6Mpa
Rýchlosť 15 dávok / minúta
Pracovná teplota 10-40°C
Rozmery 213x105x69cm VxHxŠ
Hmotnosť 148kg
Hmotnosť balenia [kg]:217 kg
Šikmý šnekový dopravník s násypkou 150 l / min je zariadenie pre nepretržitý šikmý (stúpavý) posun sypkého materiálu s výškou vyústenie 2 m nad zemou, materiál je z násypky posúvaný hore pomocou "šnekovnice" jedná sa o závitovkový hriadeľ, ktorý otáčaním posúva materiál. Tento typ dopravníka je vhodný pre všetky sypké materiály alebo granule až do priemeru 10 mm. Dopravník je opatrený dvoma motormi, jeden sa stará o otáčanie šneková hriadeľa, druhý motor je vibračný, je pripevnený na stenu násypky, po zapnutí rozvibruje steny násypky, pomocou vibrácií dôjde k dokonalému vyprázdneniu / zaprášeniu násypky od jemných sypkých hmôt. Každý motor je možné ovládať individuálne, pomocou jednoduchého ovládacieho panela. Hlavný motor je vybavený funkciou reverz, pre spätný chod šnekovnice. Ako zásobník pre materiál slúži robustná násypka o objeme 80 l, je vyrobená z nerezovej ocele a je osadená kolieskami pre jednoduché presúvanie. Dopravník je možné spojiť s najrôznejšími dávkovačmi sypkých materiálov a vytvoriť tak automatický a kompaktný systém dávkovania a balenia do sáčkov či vriec napr: múky, obilia, granúl, vápna, bentonitu, suchého piesku, granulovaného plastu a pod. Rýchlosť prenášania materiálu je cca. 150 l za minútu. Trubkový uzavretý systém dopravníka je veľmi spoľahlivý a výkonný. Dopravník veľmi uľahčuje prácu, najmä u vyšších dávkovacích a baliacich zariadení kde rozmery zariadenia neumožňujú, aby obsluha pravidelne dopĺňala materiál do dávkovača alebo baličky. K dopravníku nie je k dispozícii potravinársky atest. Prašnosť dopravníka možné obmedziť pripevnením tunelovej fólie na ústí dopravníka. Dopravník nie je vhodný pre príliš mokré materiály alebo látky vo forme pasty. Parametre: Príkon: 2000 W / 230 V Ovládanie motora: ON / OFF / reverzia Objem násypky: 80 l Rozmer násypky: 80x81x88cm (dxvxš) Rozmery dopravníka 250x240x80cm (dxvxš) Rýchlosť: 150 l / min Váha 95 kg  
4 197,53€ / ks 3 497,95€ bez DPH
skladom2-5 ks 20.05.2021 môže byť u Vás
Kód:
103200
Presný poloautomatický závitovkový dávkovač jemných práškových a prašných materiálov 1-100g.  Závitovkový priemyselný dávkovač je vhodný k veľmi presnému dávkovaniu jemných sypkých materiálov (práškový cukor, rôzne druhy soli, korenia, škorica, škroby, kakao, najrôznejšie práškové materiály s vyšším obsahom tuku, ktoré majú tendenciu sa lepiť, práškové farbivá, jemné práškové syntetické hmoty, a pod ). Klasické dávkovače či baliace stroje s vibračnou váhou nie sú schopné presne dávkovať jemné práškové zmesi, ktoré sa vplyvom vibrácií pri dávkovaní lepia k váhe a prášia sa do okolia. Pre tieto práškové zmesi je nutné použiť dávkovač so závitovkou. Závitovkový dávkovač určuje výslednú hmotnosť dávky podľa počtu a rýchlosti otáčok závitovkového mechanizmu, vďaka tomu dochádza k veľmi presnému dávkovaniu jemných práškových látok a zmesí bez okolitého prášenia či zanášania vážiaceho mechanizmu. Systém je zložený z dvoch častí, 1) ovládacia jednotka 2) dávkovacia časť. Obe časti sú pevne uchytené na podložke z nerezovej ocele, ktorá stojí na výškovo nastaviteľných nohách s pogumovaním. Ovládanie (okrem tlačidla štart a núdzového tlačidla) je realizované dotykom na farebnom displeji. Proces dávkovania je štandardne spúšťaný pedálom. Na prianie zákazníka možno spúšťanie modifikovať napríklad pomocou časovača či optického snímača. Ovládanie je veľmi jednoduché, stačí zvoliť požadovanú hmotnosti jednej dávky v gramoch v rozmedzí 1-100g a po stlačení tlačidla RUN (zelené tlačidlo) je stroj pripravený na dávkovanie, každým zošliapnutím pedálu dôjde k vysypaniu jednej dávky z ústia dávkovača. Ako zásobník na dávkovaný materiál slúži 8L nerezová nádoba s horným plnením, v ktorej je ukrytá závitovka a tiež miešadlá, ktorá buď neustále, alebo pri dávkovaní premiešavajú materiál, aby nedošlo k jeho usadzovaniu na stenách zariadenia. Miešanie možno vypnúť, nechať zapnuté po celý čas, alebo spúšťať iba pri dávkovaní. Voľba systému miešania je závislá na type a povahe materiálu. Rameno na ktorom je dávkovací mechanizmus uchytený je otočené a výškovo nastaviteľné, teda je možné dávkovať napríklad do nádob, ktoré sú postavené vedľa dávkovača. Systém je vybavený spoľahlivou a jednoduchou funkciou kalibrácie, vďaka ktorej možno sypké materiály dávkovať s vysokou presnosťou. Závitovkové dávkovanie je veľmi šetrné k dávkovanému materiálu, na dávkovanie slúži presný krokový motor, ktorý riadi rýchlosť a počet otáčok závitoviek, ktoré sú závislé na veľkosti jednej dávky. Obsah balenia: Závitovkový dávkovač 1-100g, zásobník 8L, manuál, napájací kábel.  
4 246,92€ / ks 3 539,10€ bez DPH
skladom2-5 ks 20.05.2021 môže byť u Vás
Kód:
104167
Priemyselný závitovkový dávkovač práškových a púdrových zmesí a materiálov 20-2000g Poloautomatický závitovkový priemyselný dávkovač je vhodný k veľmi presnému dávkovaniu jemných sypkých (práškový cukor, rôzne druhy soli, korenia, škorica, škroby, kakao, najrôznejšie práškové materiály s vyšším obsahom tuku, ktoré majú tendenciu sa lepiť, práškové farbivá, jemné práškové syntetické hmoty, a pod ). Klasické dávkovače či baliace stroje s vibračnou váhou nie sú schopné presne dávkovať jemné práškové zmesi, ktoré sa vplyvom vibrácií pri dávkovaní lepia k váhe a prášia sa do okolia. Pre tieto práškové zmesi je nutné použiť dávkovač so závitovkou. Závitovkový dávkovač určuje výslednú hmotnosť dávky podľa počtu a rýchlosti otáčok závitovkového mechanizmu, vďaka tomu dochádza k veľmi presnému dávkovaniu jemných práškových látok a zmesí bez okolitého prášenia či zanášania vážiaceho mechanizmu. Systém je zložený z dvoch častí, 1) ovládacia jednotka 2) dávkovacia časť. Obe časti sú pevne uchytené na podložke z nerezovej ocele, ktorá stojí na výškovo nastaviteľných nohách s pogumovaním. Ovládanie (okrem tlačidla štart a núdzového tlačidla) je realizované dotykom na farebnom displeji. Proces dávkovania je štandardne spúšťaný pedálom. Na prianie zákazníka možno spúšťanie modifikovať napríklad pomocou časovača či optického snímača. Ovládanie je veľmi jednoduché, stačí zvoliť požadovanú hmotnosti jednej dávky v gramoch v rozmedzí 20-2000g a po stlačení tlačidla RUN (zelené tlačidlo) je stroj pripravený na dávkovanie, každým zošliapnutím pedálu dôjde k vysypaniu jednej dávky z ústia dávkovača. Ako zásobník na dávkovaný materiál slúži 20L nerezová nádoba s horným plnením, v ktorej je ukrytá závitovka a tiež miešadlá, ktorá buď neustále, alebo pri dávkovaní premiešavajú materiál, aby nedošlo k jeho usadzovaniu na stenách zariadenia. Miešanie možno vypnúť, nechať zapnuté po celý čas, alebo spúšťať iba pri dávkovaní. Voľba systému miešania je závislá na type a povahe materiálu. Rameno na ktorom je dávkovací mechanizmus uchytený je otočené a výškovo nastaviteľné, teda je možné dávkovať napríklad do nádob, ktoré sú postavené vedľa dávkovača. Systém je vybavený spoľahlivou a jednoduchou funkciou kalibrácie, vďaka ktorej možno sypké materiály dávkovať s vysokou presnosťou. Závitovkové dávkovanie je veľmi šetrné k dávkovanému materiálu, na dávkovanie slúži presný krokový motor, ktorý riadi rýchlosť a počet otáčok závitoviek, ktoré sú závislé na veľkosti jednej dávky. Obsah balenia: Závitovkový dávkovač 20-2000g, zásobník 20L, manuál, napájací kábel.  
6 716,06€ / ks 5 596,71€ bez DPH
skladom1 ks 20.05.2021 môže byť u Vás
Kód:
104168
Presný poloautomatický závitovkový dávkovač jemných práškových a prašných materiálov 0,5-50g.  Závitovkový priemyselný dávkovač je vhodný k veľmi presnému dávkovaniu jemných sypkých a prašných materiálov (rôzne druhy soli, korenia, škorica, škroby, kakao, najrôznejšie práškové materiály s vyšším obsahom tuku, ktoré majú tendenciu sa lepiť, práškové farbivá, jemné práškové syntetické hmoty, a pod ). Klasické dávkovače či baliace stroje s vibračnou váhou nie sú schopné presne dávkovať jemné práškové zmesi, ktoré sa vplyvom vibrácií pri dávkovaní lepia k váhe a prášia sa do okolia. Pre tieto práškové zmesi je nutné použiť dávkovač so závitom. Závitovkový dávkovač určuje výslednú hmotnosť dávky podľa počtu a rýchlosti otáčok závitovkového mechanizmu, vďaka tomu dochádza k veľmi presnému dávkovaniu jemných práškových látok a zmesí bez okolitého prášenia či zanášania vážiaceho mechanizmu. Dávkovacia aj ovládacia jednotka sú pevne uchytené na kovovej podložke, celý systém je vyrobený z nerezovej ocele. Závitovka je ovládaná dotykovým farebným displejom, kde možno nastaviť rýchlo a jednoducho potrebné parametre (veľkosť dávky) nastaviť kalibráciu či zapnúť / vypnúť miešanie materiálu vnútri zásobníka. Dávkovaný materiál je možné sypať do 6L zásobníka cez obdĺžnikový otvor (z vrecúška či lopatkou) alebo je tu tiež vstup pre hadicu pre automatické doplňovanie materiálu do zásobníka závitovky. V zásobníku je ukrytá závitovka a miešadla pre nepretržité miešanie materiálu. Premiešavanie materiálu má tri módy: nepretržité miešanie, miešanie iba pri dávkovaní, vypnuté. Rýchlosť premiešavania je možné meniť podľa potreby a typu materiálu. Voľba systému miešania je závislá na type a povahe materiálu. Proces dávkovania je možné spúšťať zošliapnutím pedálu alebo nastaviť automatické dávkovanie s časovo definovanou pauzou medzi jednotlivými dávkami. Pod vyústením závitu je umiestnený výškovo polohovateľný držiak fliaš a obalov, ten možno nastaviť a zaaretovať v rozmedzí 0-18cm. Z toho zároveň vyplýva, že je možné pod vyústenie závitovky vkladať fľaše a obaly o maximálnej výške 18cm. Systém je vybavený spoľahlivou a jednoduchou funkciou kalibrácie, vďaka ktorej možno sypké materiály dávkovať s vysokou presnosťou. Závitovkové dávkovanie je veľmi šetrné k dávkovanému materiálu, na dávkovanie slúži presný krokový motor, ktorý riadi rýchlosť a počet otáčok závitoviek, ktoré sú závislé na veľkosti jednej dávky. K dávkovaču nie je k dispozícii potravinársky atest.   POZOR! Tento model nedisponuje otočným ramenom ako je tomu u ostatných modelov.   Obsah balenia: Závitovkový dávkovač 1-50g, zásobník 6L, dve rôzne veľkosti závitovky, manuál, pedál, napájací kábel.  
6 864,20€ / ks 5 720,17€ bez DPH
skladom1 ks 20.05.2021 môže byť u Vás
Kód:
104169
Plochá zatavovacia dvojvrstvová fólie PP 50 mikrónov/ PET 12 mikrónov o šírke 160mm s celkovou váhou 3.1kg. Viacvrstvové fólie sú vhodné pre balenie ako na automatických dávkovacích strojoch, ktoré si obal samé vytvárajú - napríklad flow pack baličky, alebo pre manuálne balenie, napr. Zatavovanie potravinových menu boxov a iných misiek. Fólie sú dodávané v rôznom návine / hmotnosti podľa aktuálnych skladových zásob. Pri objednávke tovaru neplaťte online / prevodom a pred objednávkou kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie, kde vám bude oznámená aktuálna cena / hmotnosť balenia.   Materiál fólie: PP / PET Hrúbka fólie: 50 / 12um Šírka fólie: 160mm TYP fólie PEEL: fóliu po zatavenie možno strhnúť
53,33€ / ks 44,44€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 19.05.2021 môže byť u Vás
Kód:
102441
Priemyselný / potravinársky zmiešavač suchých sypkých látok a materiálov do hmotnosti 25 kg. Veľkoobjemový nerezový miešací stroj pre miešanie a aromatizovanie potravín: čaju, koreniny, potravinové doplnky, zmesi na cesta či premiešavanie a homogenizáciu chemických práškových a sypkých materiálov určených na výrobu lepidiel, tmelov, farieb atď. Srdcom zmiešavača je celonerezová nádoba o celkovom vnútornom objemom 75L, ktorá je upevnená v kovovom stojane. Nádoba je vybavená dvoma otvormi pre pohodlné nasypanie a vysypanie materiálov. Otvory je možné pri premiešavaní zaslepiť pomocou nerezových viek s tesnením a aretačnou sponou. Vnútri nádoby sa nachádzajú nerezové lopatky, ktoré sú uchytené v osi otáčania: lopatky sú pevné a nádoba sa otáča. Lopatky je možné odňať a alebo otočiť podľa ľubovôle, sú uchytené pomocou skrutiek. Nádoba má celkový objem 75L, elektrický motor, ktorý otáča nádobou je navrhnutý pre záťaž max 25Kg miešanej hmoty. Do nádoby tak možno nasypať sypké látky s max. hmotnosťou až 25Kg a objem zaplnenia nádoby by nemal presahovať viac ako 60 percent inak sa nemusí materiál správne premiešať. Zariadenie disponuje reguláciou rýchlostí otáčania 4-30ot / min, časovačom 0-999, ktorým je možné nastaviť dobu miešania a navyše je vybavený aj možnosťou meniť smer otáčania a to rovno asynchrónne, možno tak nastaviť iný čas pre otáčanie v jednom smere ako v druhom. V praxi to znamená, že sa môže miešacia nádoba otáčať v jednom smere napríklad 10 sekúnd a v druhom 2 minúty, tento proces premiešavania sa potom strieda po celú dobu nastaveného celkového času. Časy smeru otáčania sa nastavujú pre každý smer otáčania zvlášť a je možné nastaviť časy v 1s-99h s nastaveným časovačom (automatickým vypnutím) je potom čas miešania obmedzený na 999min. Celé zariadenie je postavené na nerezovej platforme s gumovými nožičkami, príkon motora je 300W a je pre pripojenie napájania 230V / 50Hz je k zariadeniu pripevnený napájací kábel s dĺžkou 2,5M.   Všetky časti stroja, ktoré prichádzajú pri činnosti do styku s dávkovanými potravinami sú vyrobené z "potravinárskej" nehrdzavejúcej ocele-   NEREZOVÁ OCEĽ 1.4301, ČSN 17 240, AISI 304, ktorej chemické zloženie vyhovuje norme na použitie výrobkov pre potraviny.   Obsah balenia: Miešací stroj do 25Kg  
4 933,34€ / ks 4 111,11€ bez DPH
skladom1 ks 20.05.2021 môže byť u Vás
Kód:
104238