Vyhľadávanie vo výrobkoch - celkovo nájdených záznamov: 5

Priemyselná veľkoobjemová sušiaca / sterilizačná pec 101-4 380V, 0-300 ° C 600L Priemyselná sušiaca / temperovacia pec 101-4 380V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 600L. Vysúšacia komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID kontroléru a vstavaným ventilátorom je vhodná predovšetkým pre sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidla a tmelu, dezinfekcia lekárskych nástrojov, teplotné záťažové testy el. súčiastok a DPS, vypekanie práškových farieb, vysúšanie DPS a súčiastok pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a záťaže materiálov. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú opatrené komaxitovým náterom, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa pre zachovanie teplotnej stability a odtienenie tepla od povrchu plášťa. Teplota až 300 °C, presný PID regulátor Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s možnosťou nastavenia teploty 0-300 ° C (spodná hranica teploty, je závislá na okolitej teplote v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy teplota mierne vyššia ako teplota v miestnosti) bežne teda 30-300 ° C. PID regulátor je vybavený funkciou auto Tune a časovačom, ktorý možno nastaviť po minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času dôjde k ukončeniu ohrevu pece. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšiemu rozvodu tepla vo vnútri komory. Ohrev komory je umiestnený v spodnej časti a ľavom boku pece. Pre snímanie teploty slúži presné PT čidlo, ktoré je umiestnené vo vrchnej časti komory. Dvierka komory sú opatrené skleneným priehľadom a pákou pre jednoduché a rýchle otváranie / zatváranie. Celá pec stojí na masívnych gumových nohách. Ohrev, vysúšanie, sterilizácia a reflow Pec je vhodná pro ohřev, vysoušení, nahřívání, sterilizaci a přetavování při teplotách 25-300 °C pomocí cirkulace horkého vzduchu uvnitř izolované komory. Model 101-4 je vybavený kolieskami s brzdou pre jednoduché premiestnenie a vypínateľným termostatom, ktorý pri poruche PID regulátora a prekročení nastavenej teploty odpojí stýkač a tým pádom celú pec od el. energie. Ide o bezpečnostný prvok, ktorý bráni zničeniu výrobkov vnútri, alebo prehriatiu pece pri poškodení teplotnej regulácie v PID regulátore. Celkový rozmer vnútornej komory je 79x95x80 (ŠxVxH), v komore sú po stranách upevnené držiaky políc teda je z celkovej šírky sa odčítajú z každej strany 2cm. Pokiaľ sú obsadené všetky pozície je medzera medzi policami 6cm. Obsah balenia: PEC 101-4, napájací kábel, 2ks police.
3 083,48€ / ks 2 569,57€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103832
Priemyselná komorová sušiaca pec 101-3 220V, 0-300 ° C 196L Priemyselná sušiaca / temperovacia pec 101-3 220V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 196L. Vysúšacia komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID kontroléru a vstavaným ventilátorom je vhodná predovšetkým pre sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidla a tmelu, dezinfekcia lekárskych nástrojov, teplotné záťažové testy el. súčiastok a DPS, vypekanie práškových farieb, vysúšanie DPS a súčiastok pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a záťaže materiálov. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú opatrené komaxitovým náterom, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa pre zachovanie teplotnej stability a odtienenie tepla od povrchu plášťa. Teplota až 300 °C, presný PID regulátor Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s možnosťou nastavenia teploty 0-300 ° C (spodná hranica teploty, je závislá na okolitej teplote v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy teplota mierne vyššia ako teplota v miestnosti) bežne teda 30-300 ° C. PID regulátor je vybavený funkciou auto Tune a časovačom, ktorý možno nastaviť po minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času dôjde k ukončeniu ohrevu pece. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšiemu rozvodu tepla vo vnútri komory. Ohrev komory je umiestnený v spodnej časti a ľavom boku pece. Pre snímanie teploty slúži presné PT čidlo, ktoré je umiestnené vo vrchnej časti komory. Dvierka komory sú opatrené skleneným priehľadom a pákou pre jednoduché a rýchle otváranie / zatváranie. Celá pec stojí na masívnych gumových nohách. Ohrev, vysúšanie, sterilizácia a reflow Pec je vhodná pro ohřev, vysoušení, nahřívání, sterilizaci a přetavování při teplotách 25-300 °C pomocí cirkulace horkého vzduchu uvnitř izolované komory. Celkový rozmer vnútornej komory je 58x69x49 (ŠxVxH), v komore sú po stranách upevnené držiaky políc teda je z celkovej šírky sa odčítajú z každej strany 2cm. Pokiaľ sú obsadené všetky pozície je medzera medzi policami 2cm. Obsah balenia: PEC 101-3, napájací kábel, 2ks police.
2 561,74€ / ks 2 134,78€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103831
Sušička 101-2 220V 0-300°C s ventilátorom a 115L komorou Priemyselná sušiaca / temperačná pec 101-2 220V, 0-300°C s ventilátorom a 115L komorou. Sušiaca komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID regulátora a zabudovaným ventilátorom je vhodná najmä na sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidiel a tmelov, dezinfekciu lekárskych nástrojov, tepelné záťažové testy elektród, vytvrdzovanie lepidiel a tmelov, dezinfekciu lekárskych nástrojov, tepelné záťažové testy elektród a iné aplikácie. komponenty a PCB, vypaľovanie práškových farieb, sušenie PCB a komponentov pred spájkovaním, teplotná stabilita a skúšky namáhania materiálu. Pec možno použiť aj na sterilizáciu kovových lekárskych nástrojov alebo sklenených nádob/fliaš. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú potiahnuté komaxitovou vrstvou, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa na udržanie teplotnej stability a na odvod tepla z povrchu plášťa. Pec má na hornej strane uzatvárateľný otvor na odvod spalín. Teplota do 300 °C, presný PID regulátor Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s nastavením teploty od 0 do 300 °C (spodná hranica teploty závisí od teploty okolia v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy o niečo vyššia ako teplota v miestnosti), zvyčajne 30 - 300 °C. Regulátor PID je vybavený funkciou automatického ladenia a časovačom, ktorý možno nastaviť v minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času sa pec prestane ohrievať. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou jeho vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšej distribúcii tepla vo vnútri komory. Vykurovanie komory sa nachádza v spodnej a ľavej časti pece. Na snímanie teploty sa používa presný PT snímač, ktorý je umiestnený v hornej časti komory. Dvere komory sú vybavené skleneným priezorníkom a pákou na jednoduché a rýchle otváranie/zatváranie. Celá pec stojí na pevných gumových nožičkách. Ohrev, sušenie, sterilizácia a pretavovanie Pec je vhodná na ohrev, sušenie, ohrievanie, sterilizáciu a pretavovanie pri teplotách 25 - 300 °C cirkuláciou horúceho vzduchu v izolovanej komore. Celkový rozmer vnútornej komory je 48x54x44 (ŠxVxH), držiaky políc sú upevnené na bokoch komory, preto je potrebné od celkovej šírky na každej strane odpočítať 2 cm. Ak sú všetky pozície obsadené, medzera medzi policami je 2 cm. PEC 101-2, napájací kábel, 2ks políc.
1 935,65€ / ks 1 613,04€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103830
Temperačná, sušiaca pec 101-1 220V, 0-300°C s ventilátorom a 68L komorou Priemyselná sušiaca / temperačná pec 101-1 220V, 0-300°C s ventilátorom a 68L komorou. Sušiaca komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID regulátora a zabudovaným ventilátorom je vhodná najmä na sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidiel a tmelov, dezinfekciu lekárskych nástrojov, tepelné záťažové testy elektrickej energie a ďalšie aplikácie. komponenty a PCB, zapekanie práškových farieb, sušenie PCB a komponentov pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a namáhania materiálu. Pec možno použiť aj na sterilizáciu kovových lekárskych nástrojov alebo sklenených nádob/fliaš. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plátov, ktoré sú potiahnuté komaxitovou vrstvou, vo vnútri pece je sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa, aby sa udržala teplotná stabilita a odstránilo teplo z povrchu plášťa. Teplota do 300 °C, presný PID regulátor Teplota v komore je riadená presným PID regulátorom s nastavením teploty v rozsahu 0-300 °C (spodná hranica teploty závisí od teploty okolia v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy o niečo vyššia ako teplota v miestnosti), zvyčajne 30-300 °C. PID regulátor je vybavený funkciou automatického ladenia a časovačom, ktorý možno nastaviť v minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času sa ohrev pece zastaví. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou jeho vypnutia, zapnutím ventilátora sa dosiahne lepšia distribúcia tepla v komore. Vykurovacia komora sa nachádza v spodnej a ľavej časti pece. Na snímanie teploty sa používa presný PT senzor, ktorý je umiestnený v hornej časti komory. Dvere komory sú vybavené skleneným priezorníkom a pákou na jednoduché a rýchle otváranie/zatváranie. Celá rúra stojí na pevných gumových nožičkách. Ohrev, sušenie, sterilizácia a pretavovanie Pec je vhodná na ohrievanie, sušenie, ohrievanie, sterilizáciu a opätovné plnenie pri teplotách 25-300 °C cirkuláciou horúceho vzduchu v izolovanej komore. Celkový rozmer vnútornej komory je 38x45x40 (ŠxVxH), držiaky políc sú upevnené na bokoch komory, preto je potrebné od celkovej šírky na každej strane odpočítať 2 cm. Ak sú všetky pozície obsadené, medzera medzi policami je 2 cm. PEC 101-1, napájací kábel, 2ks políc.
1 674,78€ / ks 1 395,65€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103829
Vysúšacia, dezinfekčná pec 101-0 220V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 42L Malá priemyselná vysúšacia komora 101-0 220V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 42L. Vysúšacia komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID kontroléru a vstavaným ventilátorom je vhodná predovšetkým pre sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidla a tmelu, dezinfekcia lekárskych nástrojov, teplotné záťažové testy el. súčiastok a DPS, vypekanie práškových farieb, vysúšanie DPS a súčiastok pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a záťaže materiálov. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú opatrené komaxitovým náterom, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa pre zachovanie teplotnej stability a odtienenie tepla od povrchu plášťa. Teplota až 300 °C, presný PID regulátor Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s možnosťou nastavenia teploty 0-300 ° C (spodná hranica teploty, je závislá na okolitej teplote v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy teplota mierne vyššia ako teplota v miestnosti) bežne teda 30-300 ° C. PID regulátor je vybavený funkciou auto Tune a časovačom, ktorý možno nastaviť po minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času dôjde k ukončeniu ohrevu pece. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšiemu rozvodu tepla vo vnútri komory. Ohrev komory je umiestnený v spodnej časti a ľavom boku pece. Pre snímanie teploty slúži presné PT čidlo, ktoré je umiestnené vo vrchnej časti komory. Dvierka komory sú opatrené skleneným priehľadom a pákou pre jednoduché a rýchle otváranie / zatváranie. Celá pec stojí na masívnych gumových nohách. Ohrev, vysúšanie, sterilizácia a reflow Pec je vhodná pro ohřev, vysoušení, nahřívání, sterilizaci a přetavování při teplotách 25-300 °C pomocí cirkulace horkého vzduchu uvnitř izolované komory. Celkový rozmer vnútornej komory je 35x35x35cm, v komore sú po stranách upevnené držiaky políc teda je z celkovej šírky sa odčítajú z každej strany 2cm a celkový čistý vnútorný rozmer je 31x35x35cm (ŠxVxH). Pokiaľ sú obsadené všetky pozície je medzera medzi policami 2cm. Obsah balenia: PEC 101-0, napájací kábel, 2ks police.
1 361,74€ / ks 1 134,78€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103828
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!