Laboratórny zdroj KXN-15100D 0-15V/100A
Extrémne výkonný impulzný laboratórny zdroj 15V / 100A s digitálnymi meradlami oboch veličín, signalizáciou obmedzenia prúdu a ochranami OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), OHP (Over Heat Protection). Ide o spínaný zdroj a nie je teda zďaleka až tak ťažký ako ostatné zdroje rovnakého výkonu osadené klasickým transformátorom.
Kód produktu:
100002
skladom (6-25 ks)18.05.2026 môže byť u Vás
Cena: 17097.00
Dostupnost: skladom 6-25 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
ks
Stabilizovaný zdroj má výkon 1,5 kW a je schopný na výstupných svorkách udržiavať stabilné napätie v plnom rozsahu regulácie (0-15V) až do záťaže, predstavujúcej odpor 0,15 Ohmov.
Parametre
Laboratorní zdroj
Typ zdrojaspínaný (impulzný)
Pripojenie k počítačunie
Počet výstupných kanálov1
Režim zdrojaCV (Constant Voltage)CC (Constant Current)
Ukazovatele prúdu a napätiadisplej (digitálny)
Rozlíšenie meradla napätia (dielik) D=100 mV
Rozlíšenie meradla prúdu (dielik) D=100 mA
Presnosť merania napätia± 1 %
Presnosť merania prúdu± 1 %
Zvlnenie napätia< 0,5% Vout
Galvanické oddelenie od sieteáno
Izolačný odpor> 20MΩ
Hmotnosť5.2 kg
Napájacie napätie230V/50Hz
Rozmery (šírka - výška - hĺbka) [mm]202-137-366 mm
Prúd100 A
Napätie15 V
Hmotnosť balenia [kg]:5.6 kg
Viac parametrov
Laboratorní zdroj
Typ zdrojaspínaný (impulzný)
Pripojenie k počítačunie
Počet výstupných kanálov1
Presnosť merania napätia± 1 %
Presnosť merania prúdu± 1 %
Zvlnenie napätia< 0,5% Vout
Izolačný odpor> 20MΩ
Hmotnosť5.2 kg
Napájacie napätie230V/50Hz
Prúd100 A
Napätie15 V
Hmotnosť balenia [kg]:5.6 kg
Extrémne výkonný regulovaný impulzny laboratórny zdroj 0-15V / 200A s digitálnymi meradlami oboch veličín, signalizáciou obmedzenia prúdu a ochranami OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), OHP (Over Heat Protection). Ide o spínaný zdroj a nie je teda zďaleka až tak ťažký ako ostatné zdroje rovnakého výkonu osadené klasickým transformátorom.
skladom2-5 ks 18.05.2026 môže byť u Vás
Kód:
100004
Spínaný regulovaný zdroj napätia 0-15V a prúdu 0-20 s aktívnym chladením.
Kód:
Jednosmerný spínaný regulovaný zdroj napätia 0-15V a prúdu 0-50 s aktívnym chladením. Zdroj je dimenzovaný na trvalé prúdové zaťaženie 50A pri akejkoľvek nastavenej hodnote napätia na výstupných svorkách. O chladenie stabilizačných prvkov sa stará vstavaný ventilátor. Pre aplikácie, ktoré vyžadujú veľké prúdové zaťaženie sú na zadnej strane šasi k dispozícii svorky pre silové vodiče. K pohodlnému nastaveniu napätia slúži viacotáčkový potenciometer.
Tovar je na ceste
Veľmi výkonný spínaný laboratórny zdroj 30V / 30A s digitálnymi meradlami oboch veličín a signalizáciou obmedzenia prúdu. Ide o impulzný zdroj a nie je teda zďaleka až tak ťažký ako ostatné zdroje rovnakého výkonu osadené klasickým transformátorom.
Laboratórny zdroj pre aplikácie s veľkým prúdovým odberom. 3060D je spínaný laboratórny zdroj 30V / 60A s digitálnymi meradlami oboch veličín, signalizáciou obmedzenia prúdu a ochranami OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), OHP (Over Heat Protection).