Dvousložkové, směšovací

Filtrovanie
2,24 €
6,47 €
Polypropylénová manuálna dvojzložková dvojkartuša so zmiešavacím pomerom 1: 1 umožňujúca presné dávkovanie dvojzložkových lepidiel, epoxidov, silikónov, tmelov a ďalších kvapalín, ktoré sa po výtlaku dokonale miesia v pomere 1: 1 pomocou statických zmiešavačov. Dvojkartuša je určená pre ručné dávkovanie. Kartuša je transparentná (priehľadná), takže v nej vynikne jej obsah. Ku kartuši je možné dokúpiť vzduchotesný uzáver, ktorý zabráni nechcenému vyliatiu a vysychaniu obsahu.
2,22€ / ks 1,85€ bez DPH
skladom6-25 ks 02.11.2020 môže byť u Vás
Kód:
101565
Špeciálna dentálna polypropylénová dvojzložková dvojkartuša so zmiešavacím pomerom 1: 1 umožňujúca presné dávkovanie dentálnych kompozitov, dvojzložkových lepidiel, epoxidov, silikónov, tmelov a ďalších kvapalín, ktoré sa po výtlaku miesia v pomere 1: 1 pomocou statických zmiešavačov. Dvojkartuša má leštený povrch stien, ktorý zaručuje dokonalý kontakt s piestom a nízkou frikciou, čo je predpokladom pre maximálnu presnosť a opakovateľnosť aj tých najmenších dávok. Dentálna kartuša je dodávaná spolu s bajonetovou uzatváracou krytkou a je možné ju uzavrieť a zamedziť tak znehodnoteniu prípadne vyliatiu jej obsahu.
2,72€ / ks 2,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 02.11.2020 môže byť u Vás
Kód:
101571
Dvojzložková dvojitá kartuša 2K so zmiešavacím pomerom 10: 1 38ml umožňujúca presné dávkovanie dvojzložkových lepidiel, epoxidov, silikónov, tmelov a ďalších kvapalín ktoré sa po výtlaku miesia v pomere 10: 1 pomocou statických zmiešavačov. Dvojitá kartuša má leštený povrch stien, ktorý zaručuje dokonalý kontakt s piestom a nízkou frikciou, čo je predpokladom pre maximálnu presnosť a opakovateľnosť aj tých najmenších dávok. Kartuša je dodávaná spolu s bajonetovou uzatváracou krytkou a je možné ju uzavrieť a zamedziť tak znehodnoteniu prípadne vyliatiu jej obsahu. Rovnako tak sú súčasťou dodávky oba piesty - 7mm a 22mm. Tie je možné dokúpiť navyše. Kartuše sú určené predovšetkým pre použitie v tlakových dávkovacích systémoch spolu s nadstavcami pre dvojzložkové kartuše, ktoré z nich rovnomerne vytláčajú jej obsah. Táto kartuša je určená pre použitie s nadstavcom pre dvojzložkové dvojité  2K kartuše v pomere 10: 1.   Objem dvojitej kartuše: 38ml Zmiešavací pomer: 10:1 Určené pre priemyselné použitie. Výrobok nie je sterilný, a nie je preto vhodný pre lekárske použitie. Na použitie na medicínske účely je nutné dezinfikovať.
3,70€ / ks 3,09€ bez DPH
skladom6-25 ks 02.11.2020 môže byť u Vás
Kód:
101922
Polypropylénové dvojzložkové dvojkartuše v zmiešavacom pomere 1: 1 umožňujú presné dávkovanie dvojzložkových lepidiel, epoxidov, silikónov, tmelov a ďalších kvapalín, ktoré sa po výtlaku dokonale miesia v pomere 1: 1 pomocou statických zmiešavačov. Dvojkartuša je vhodná pre použitie ako s ručnými dávkovačmi, tak s automatickými dávkovačmi. Dvojkartuša má leštený povrch stien, ktorý zaručuje dokonalý kontakt s piestom a nízkou frikciou, čo je predpokladom pre maximálnu presnosť a opakovateľnosť aj tých najmenších dávok. Dvojité kartuše je možné uzavrieť pomocou špeciálnej uzatváracej krytky a zamedziť tak znehodnoteniu popr. vyliatiu jej obsahu. Kartuša je dodávaná spolu so zátkou hubice.
6,42€ / ks 5,35€ bez DPH
skladom6-25 ks 02.11.2020 môže byť u Vás
Kód:
101560
Dvojzložková dvojitá kartuša so zmiešavacím pomerom 10: 1 50 ml umožňujúca presné dávkovanie dvojzložkových lepidiel, epoxidov, silikónov, tmelov a ďalších kvapalín, kvapalín ktoré sa po výtlaku miesia v pomere 10: 1 pomocou statických zmiešavačov. Dvojitá kartuša má leštený povrch stien, ktorý zaručuje dokonalý kontakt s piestom a nízkou frikciou, čo je predpokladom pre maximálnu presnosť a opakovateľnosť aj tých najmenších dávok. Kartuša je dodávaná spolu s bajonetovou uzatváracou krytkou a je možné ju uzavrieť a zamedziť tak znehodnoteniu prípadne vyliatiu jej obsahu. Rovnako tak sú súčasťou dodávky oba piesty- 8.4mm a 26mm. Tie je možné dokúpiť navyše Kartuše sú určené predovšetkým pre použitie v tlakových dávkovacích systémoch spolu s nadstavcami pre dvojzložkové kartuše, ktoré z nich rovnomerne vytláčajú jej obsah. Táto kartuša je určená pre použitie s nadstavcom pre dvojzložkové kartuše v pomere 10:1. Objem dvojitej katuše: 50ml Zmiešavací pomer: 10:1 Určené pre priemyselné použitie. Výrobok nie je sterilný, a nie je preto vhodný pre lekárske použitie. Na použitie na medicínske účely je nutné dezinfikovať.  
3,70€ / ks 3,09€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 02.11.2020 môže byť u Vás
Kód:
101869
Dvojzložková dvojitá kartuša so zmiešavacím pomerom 4: 1 40ml umožňujúca presné dávkovanie dvojzložkových lepidiel, epoxidov, silikónov, tmelov a ďalších kvapalín, kktoré sa po výtlaku miesia v pomere 4: 1 pomocou statických zmiešavačov. Dvojitá kartuša má leštený povrch stien, ktorý zaručuje dokonalý kontakt s piestom a nízkou frikciou, čo je predpokladom pre maximálnu presnosť a opakovateľnosť aj tých najmenších dávok. Kartuša je dodávaná spolu s bajonetovou uzatváracou krytkou a je možné ju uzavrieť a zamedziť tak znehodnoteniu prípadne vyliatiu jej obsahu. Rovnako tak sú súčasťou dodávky oba piesty - 11.2mm a 22.3mm. Tie je možné dokúpiť navyše. Kartuše sú určené predovšetkým pre použitie v tlakových dávkovacích systémoch spolu s nadstavcami pre dvojzložkové kartuše, ktoré z nich rovnomerne vytláčajú jej obsah. Táto kartuša je určená pre použitie s nadstavcom pre dvojzložkové kartuše v pomere 2: 1.   Objem dvojitej kartuše: 40ml Zmiešavací pomer: 4:1 Určené pre priemyselné použitie. Výrobok nie je sterilný, a nie je preto vhodný pre lekárske použitie. Na použitie na medicínske účely je nutné dezinfikovať.  
3,70€ / ks 3,09€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 02.11.2020 môže byť u Vás
Kód:
101870
Dvojzložková dvojitá kartuša so zmiešavacím pomerom 2: 1 48 ml umožňujúca presné dávkovanie dvojzložkových lepidiel, epoxidov, silikónov, tmelov a ďalších kvapalín, ktoré sa po výtlaku miesia v pomere 2: 1 pomocou statických zmiešavačov. Dvojitá kartuša má leštený povrch stien, ktorý zaručuje dokonalý kontakt s piestom a nízkou frikciou, čo je predpokladom pre maximálnu presnosť a opakovateľnosť aj tých najmenších dávok. Kartuša je dodávaná spolu s bajonetovou uzatváracou krytkou a je možné ju uzavrieť a zamedziť tak znehodnoteniu prípadne vyliatiu jej obsahu. Rovnako tak sú súčasťou dodávky oba piesty - 15.8mm a 22.3mm. Tie je možné dokúpiť navyše. Kartuše sú určené predovšetkým pre použitie v tlakových dávkovacích systémoch spolu s nadstavcami pre dvojzložkové kartuše, ktoré z nich rovnomerne vytláčajú jej obsah. Táto kartuša je určená pre použitie s nadstavcom pre dvojzložkové kartuše v pomere 2: 1.   Objem dvojitej kartuše: 48ml Zmiešavací pomer: 2: 1 Určené pre priemyselné použitie. Výrobok nie je sterilný, a nie je preto vhodný pre lekárske použitie. Na použitie na medicínske účely je nutné dezinfikovať.
2,22€ / ks 1,85€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 02.11.2020 môže byť u Vás
Kód:
101871
Dvojzložková dvojitá kartuša so zmiešavacím pomerom  1:1 48ml umožňujúca presné dávkovanie dvojzložkových lepidiel, epoxidov, silikónov, tmelov a ďalších kvapalín , ktoré sa po výtlaku miesia v pomere 1: 1 pomocou statických zmiešavačov. Dvojitá kartuša má leštený povrch stien, ktorý zaručuje dokonalý kontakt s piestom a nízkou frikciou, čo je predpokladom pre maximálnu presnosť a opakovateľnosť aj tých najmenších dávok. Kartuša je dodávaná spolu s bajonetovou uzatváracou krytkou a je možné ju uzavrieť a zamedziť tak znehodnoteniu prípadne vyliatiu jej obsahu. Rovnako tak sú súčasťou dodávky oba piesty - 2 x 19.1mm. Tie je možné dokúpiť naviac. Kartuše sú určené predovšetkým pre použitie v tlakových dávkovacích systémoch spolu s nadstavcami pre dvojzložkové kartuše, ktoré z nich rovnomerne vytláčajú jej obsah. Táto kartuša je určená pre použitie s nadstavcom pre dvojzložkové kartuše v pomere 1:1.   Objem dvojkartuše: 48ml Zmiešavací pomer: 1:1 Určené pre priemyselné použitie. Výrobok nie je sterilný, a nie je preto vhodný pre lekárske použitie. Na použitie na medicínske účely je nutné dezinfikovať.  
2,22€ / ks 1,85€ bez DPH
skladom6-25 ks 02.11.2020 môže byť u Vás
Kód:
101872
Celkový počet výrobkov: 8